O mnie

Kim jestem?

Mam 27 lat. Jestem Sekretarzem Marszałka Województwa Mazowieckiego. W codziennej pracy spotykam się z młodymi ludźmi, wspieram działania samorządów studentów uczelni wyższych. Działam w organizacjach pozarządowych.

Od wielu lat jestem instruktorem żeglarstwa i narciarstwa. W 2010 roku miałem zaszczyt reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata w żeglarskiej klasie Cadet, podczas których zdobyłem złoty medal.

Moje priorytety

Program MŁODE TALENTY – ogólnopolski program stypendialny dla młodych sportowców, którzy nie posiadają wystarczających środków finansowych na rozwój własnych talentów i udział w prestiżowych zawodach.

  1. Zdrowie i walka ze smogiem – koniec z importem rosyjskiego węgla. Czas na czyste powietrze w Warszawie.
  2. Godność seniorów – Emerytura Wolna Od Podatku, to wyższe emerytury i renty. Należy zapewnić godne warunki i ochronę zdrowia wszystkim seniorom.
  3. Dobra i praktyczna edukacja – programy nauczania to szansa na wzrost jakości edukacji. Powinny być tworzone w porozumieniu pracodawców, uczniów i studentów.

Dlaczego warto na mnie zagłosować?

Pracowitość i rzetelność to cechy, które pomagają mi w dążeniu do realizacji wytyczonych celów.  Nie jestem obojętny na sprawy innych ludzi, każdego z nich darzę szacunkiem.

Warszawa to miasto różnorodności.

Jestem otwarty na każdy punkt widzenia.